Hétvégi sportműsor

Budapest, 2019. február 22., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

    február 23., szombat:
———————
Birkózás
Kötöttfogású Magyar Nagydíj Polyák Imre emlékverseny (Győr, Olimpiai Park) 55, 63, 72, 82, 97 kg selejtezők, elődöntők 10.00, helyosztók 18.00

 Evezés
Ergométeres országos bajnokság, Győr

    Kézilabda
Férfi EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, A csoport:
Balatonfüredi KSE – Saint-Raphael Var HB (francia), Veszprém 15.45
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 4. forduló, 2. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC (német), Érd 19.30
Férfi NB I:
Csurgói KK-Vecsési SE 18.00
CYEB Budakalász-Mezőkövesdi KC 18.00
Dabasi KC – Sport36-Komló 18.00
Női NB I:
GVM Europe-Vác – Siófok KC 14.45
Dunaújvárosi Kohász KA – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00
MTK Budapest-Érd HC 18.00

 Kosárlabda
Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-VBW CEKK Cegléd 16.00
Aluinvent DVTK-Vasas Akadémia 17.00
PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
PEAC-Pécs – Sopron Basket 18.00
MTK-Budapest – CMB CARGO UNI Győr 18.00
NKE-Csata – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.30

 Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Ferencváros-Puskás Akadémia FC 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good 17.00
MOL Vidi FC-Szombathelyi Haladás 17.00
Újpest FC-Diósgyőri VTK 17.00
Paksi FC-Debreceni VSC 17.00
Budapest Honvéd-MTK Budapest, Gyirmót 19.30

Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
MAFC-BME – Kecskeméti RC 19.00
Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-Békéscsabai RSE – Hungast-Haladás 17.00

 Szabadidősport
BBU föld alatti futás, kőbányai pincerendszer, X. Előd u. 1., KÖSZI, Rottenbiller Park, 8.30
A Testnevelési Egyetem Tárt Kapus Programja (XII., Alkotás utca 44.) 10.00

 Tenisz
Női torna, Budapest (BOK Csarnok) 10.00

  Vízilabda
Női Euroliga, negyeddöntő, első mérkőzés:
UVSE-Plebiscito Padova (olasz), Hajós Uszoda 20.00
E.ON férfi ob I, alapszakasz 14. (utolsó) forduló:
A csoport:
AVUS Szombathely – Metalcom Szentes 16.00
RacioNet-Honvéd – BVSC-Zugló 19.00
PVSK-Mecsek Füszért – KSI 19.00
B csoport:
Kaposvári VK-Tatabánya 16.00
VasasPlaket – UVSE 18.00
Debreceni VSE-Szolnoki Dózsa 19.00
PannErgy-Miskolci VLC – A-Híd OSC Újbuda 19.30

    február 24., vasárnap:
———————-
    Birkózás
Kötöttfogású Magyar Nagydíj Polyák Imre emlékverseny (Győr, Olimpiai Park) 60, 67, 77, 87, 130 kg selejtezők, elődöntők 10.00, helyosztók 16.00

    Evezés
Ergométeres országos bajnokság, Győr

    Futsal
Magyar Kupa, döntő, Szigetszentmiklós 14.30

   Jégkorong
Szlovák liga (Tipsport), alapszakasz:
MAC Újbuda-HC 07 Detva (szlovák) 17.00

  Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, A csoport:
Telekom Veszprém-Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00
Férfi EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, B csoport:
Grundfos Tatabánya KC – TSV Hannover-Burgdorf (német), Győr 13.00

 Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 25. forduló:
Budafoki MTE-Aqvital FC Csákvár 14.00
WKW ETO FC Győr-BFC Siófok 14.00
Nyíregyháza Spartacus FC-BSS Monor 14.00
Ceglédi VSE-Duna Aszfalt TVSE 14.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Budaörs 14.00
Vác FC-Credobus Mosonmagyaróvár 14.00
Dorogi FC-Kazincbarcika 14.00
Soroksár SC-Gyirmót FC Győr 14.00
Békéscsaba 1912 Előre-Vasas FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-ZTE FC 18.00

   Tenisz
Női torna, Budapest (BOK Csarnok) 10.00

    Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 17.00
LV Sport Pénzügyőr SE-Fino Kaposvár SE 17.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350

slr \ sag

MTI 2019. február 22., péntek 9:01

A kép illusztráció.

About Engi Zsuzsa

A korlátlan információ használat korát éljük. Özönlenek ránk minden irányból, kéretlenül a hírek. Az olvasó felelőssége, hogy mit fogad be, a mienk, szerkesztőké pedig, hogy tárgyilagosan tényeket mutassunk be. A véleményezés jogát pedig átengedjük olvasóinknak.

View all posts by Engi Zsuzsa →

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük